Кошик
16 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 098-896-52-99
Контакти
ЕКТА БУД
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
050-266-93-13
098-896-52-99
(044) 586-54-30
УкраїнаКиїввулиця Вікентія Хвойки, 21
050-266-93-13
098-896-52-99
Telegram-каналhttps://t.me/ekta_bud
Мапа

Глина, грунт, сіль

               Глина – це пластичний матеріал природного походження, який широко використовується у різних сферах будівництва. Завдяки своїй екологічності, вогнестійкості та відмінним гідроізоляційним властивостям, саме глину обирають, як для організації будівельного процесу, так і як основний матеріал для виробництва цегли, бетону та виробів з кераміки.

  • Коричнева глина – це один з найпопулярніших видів сипучого, пластичного матеріалу, який складається на 20% з гідрату та оксиду заліза та широко використовується в виробництві виробів з кераміки, а також під час укладки печі та організації гідроізоляції. 
  • Зелена глина широко використовується на різних етапах будівництва. Таку глину використовують, як для укладки цегли, так і для створення будівельних розчинів. Також зелену глину обирають, як надійний інструмент для організації гідроізоляції.

               Сіль технічна - застосовується як протиожеледних реагент, широко використовується для технологічних потреб в хімічній, добувної, енергетичної, дорожньої та інших сферах застосування.

               Грунт рослинний (чорнозем) - грунт, який характеризується багатим вмістом гумусу (особливо у верхніх шарах), поживних речовин, зернистою або комкової структурою, високим (до 70%) вмістом кальцію, величезною кількістю корисних для рослин мікроорганізмів і прекрасними водно-повітряними якостями. Чорнозем містить корисні гумінові кислоти (суміш органічних сполук) - найціннішу фракцію гумусу, легко засвоюється корінням рослин.

               Купити сертифіковану будівельну глину в Києві з доставкою Ви зможете в будь-який зручний для Вас час. Для цього достатньо лише підтвердити запит на купівлю глини на сайті «Екта Буд». На протязі п’яти хвилин ми зв’яжемося з Вами для підтвердження замовлення та відправимо будівельний матеріал за вказаною адресою. Це може бути, як коричнева глина так і зелена глинародючий грунт (земля) та технічна сіль, так і будь-який інший сипучій будівельний матеріал з нашого каталогу.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку