Кошик
15 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
050-266-93-13
Контакти
ЕКТА БУД
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
050-266-93-13
098-896-52-99
(044) 586-54-30
УкраїнаКиїввулиця Вікентія Хвойки, 21
050-266-93-13
098-896-52-99
Telegram-каналhttps://t.me/ekta_bud
Мапа

Сипучі матеріали Екта Буд

Сипучі будівельні матеріали

               Сипучі матеріали – це група будматеріалів, основним завданням яких є організація надійного та швидкого будівельного процесу.

               За своєю будовою сипучі будівельні матеріали є представленими у вигляді подрібнених сполук, які  використовують, як в якості наповнювачів для створення розчинів або бетонів, так і у вигляді самостійних будівельних матеріалів. Саме сипучі будматеріали широко використовуються для облаштування фундаменту, в процесі будівництва доріг, в ландшафтному дизайні, а також для проведення різноманітних оздоблювальних робіт.

Сипучі будівельні матеріали класифікують за наступними критеріями:

     1. За походженням

·         Природні сипучі будівельні матеріали;

·         Штучні сипучі будівельні матеріали.

     2. За розміром

·         Дрібнофракційні (зерна менше ніж 5мм);

·         Крупнофракційні (зерна більше за 5мм).

     3. За щільністю

·         Щільні сипучі будівельні матеріали (зерна з щільністю більш ніж 2г/см²);

·         Пористі сипучі будівельні матеріали (зерна з щільністю до 2г/см²).

               В залежності від задач будівництва варто обирати «правильні» сипучі будівельні матеріали.

Розрізняють наступні види сипучих будівельних матеріалів:

               Пісок – це один з найпопулярніших видів сипучих матеріалів, який приймає участь в різноманітних будівельних роботах. Круглий річковий пісок широко використовується для приготування різних розчинів, а також в процесі проведення декоративних та оздоблюючи робіт. Яружний пісок обирають для приготування еластичних сумішей, укладки цегли, а також в процесі проведення монтажних робіт для фундаменту. Не менш популярним вибором для реалізації різноманітних задач будівництва є будівельний пісок, річковий пісок, кар’єрний пісок та пісок на підсипку, які використовують на різних етапах будівництва.

               Щебінь є результатом дроблення твердих, гірських порід, шлаків, гравію та інших твердих матеріалів. Розмір зерен щебеню варіюється від 5 до 70мм. Також щебінь  може мати розмір зерен до 3мм. У такому випадку  його можна використовувати у якості піску. Щебінь класифікують в залежності від порід: міцний гранітний щебінь з подрібнених мінералів та скал, а також універсальний гравійний щебінь з дріблених кар’єрних та скальних порід. В залежності  від задач будівництва варто обирати «правильний» щебінь. Це може бути, як щебінь 2х5мм (митий відсів) або щебінь 5х10мм, так і  щебінь 40х70мм або 5х20мм, які нерідко використовують  для підготовки фундаменту або в якості заповнювача в процесі виробництва бетонних сумішей.

               Керамзит має легку та пористу структуру, відзначається високою вогнестійкістю, екологічністю, стійкістю до різких температурних перепадів та виготовляється шляхом випалу. Завдяки високим теплоізоляційним властивостям керамзит широко використовується в якості утеплювача. Також матеріал обирають для виготовлення легких бетонів та в якості наповнювача в процесі виготовлення легко бетонних конструкцій.

               Грунт рослинний - це тип ґрунту, насичений гумусом (що представляє собою продукцію гниття залишків рослин), його відрізняє темний, практично чорний колір, і особливий тип структури: зернисто-грудкуватих.

               Для того, щоб будівельні сипучі матеріали стали якісним інструментом для організації швидкого  будівельного процесу, їх замовляти варто тільки в перевірених Інтернет магазинах. Знайти найбільший вибір якісних будівельних сипучих матеріалів Ви зможете в Інтернет-магазині «Екта Буд» в Україні.

Купити пісок, щебінь або керамзит по доступній ціні в Києві.

               Компанія «Екта Буд» пропонує сертифіковані сипучі будматеріали з швидкою доставкою в Києві. Завдяки багаторічному досвіду роботи  та співпраці  з кращими заводами-виробниками, нам вдалося  представити повний асортимент таких сипучих будматеріалів, як пісок, щебінь, керамзит, глину, родючий грунт, суміш для доріг 0х40 (ЩПС С-7) та 0х70 (ЩПС С-5) та інші будматеріали для проведення якісного будівництва.

               Замовити щебінь, пісок, керамзит або інші сипучі будматеріали Ви зможете вже сьогодні. Завдяки зручному каталогу з детальною описовою характеристикою кожного товару, купівля якісного будматеріалу не займе багато часу. Це може бути, як щебінь 5-10мм, камінь бутовий 200х500, чорнозем, так і яружний пісок або інший сипучий будматеріал з нашого каталогу.

               Компанія «Екта Буд» – це якісні будівельні матеріали з швидкою доставкою в Києві та тільки доступні ціни.
facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2